Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.3dmusic.cz/www/function.php on line 48
Lukáš Kuneš, Dave Weckl, Jiří Novák, Štěpán Velimský, Ivan Timko 3D Music s.r.o.
Produkty
Novinky
Testy
E-shop
Artists
Podpora a servis
Artists -> Vic Firth -> Dalibor Mráz

Dalibor Mráz

Dalibor Mráz

Opravdu velmi mladý a talentovaný bubeník z Ostravy je letošním maturantem na Janáčkově konzervatoři. Na bubny hraje od útlého věku a jeho prioritou je sólové hraní tzv. drum cirkus, kterému se věnuje nejvíce a protože to myslí vážně, hledá učitele u těch nejvíce povolaných. Studoval v zahraničí u Thomase Langa , Benny Greba, Stephana Emiga, Oli Rubowa.

Natočil ve spolupráci s QQ studiem DVD "Czech Virtual drum festival", ke kterému se osobně vyjádřil iThomas Lang a Stephan Emig. Nahrál bicí pro skladbu "Feel like Crying" pro Fernanda Saunderse, ve které zpívá Suzanne Vega, a v sučasné době hraje v jeho skupine. V listopadu roku 2010 se stal firemním hráčem světové značky činel " UFIP ".Nyní připravuje  DVD Virtual drum festival 2., ve kterém vystoupí i další bubeníci z mnoha zemí Evropy. Hraje taky s kapelou Černá kočka. V roce 2012 se Dalibor stal firemním hráčem SONOR a paliček značky VIC  FIRTH .  Dále začal hrát v kapele vycházející hvězdy ELIS a v neposlední řadě připravuje SONOR TOUR po České republice.

http://www.dalibormraz.cz/