Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.3dmusic.cz/www/function.php on line 48
Ivan Timko, Roman Vrána, Richard Scheufler, Firemní hráči TAMA, Lukáš Kuneš 3D Music s.r.o.
Produkty
Novinky
Testy
E-shop
Artists
Podpora a servis
Artists -> Tama -> Michal Hons

Michal Hons

Michal Hons

Narodil jsem se  12.září 1976 v Praze,kde žiju doposud a kde jsem také strávil většinu svého hudebního života. Hudba mne provází již od malička,neboť oba moji rodiče byli hudebníky z povolání.To má nejspíše na svědomí,že jsem asi v sedmi letech  začal se studiem klavíru.


Hlavně z počátku se mi do cvičení příliš nechtělo,ale za dozoru rodičů to,, nešlo jinak“.Za to ,že to
se mnou vydrželi  jsem jim vděčen dodnes a mnohokrát se se mi již hodiny strávené u klavíru vrátily (nejen při hodinách obligátního klavíru)ale i v pozdější  hudební činnosti.


Nakonec jsem na klavír dochodil oba cykly základní umělecké školy. Zájem o hru na bicí přišel až později cca  v patnácti letech.(Zkušenosti jsem měl již asi od pěti let kdy jsem paličkami pobouchával do rytmu za bubeníkem při vystoupeních kapely mých rodičů)Noty jsem uměl ze studia klavíru a tak nic nebránilo dát se do studia bicích.Základy jsem získal na LŠU Ilji Hurníka od pana učitele Libora Kubánka. Z  LŠU jsem cca po čtyřech letech udělal talentové zkoušky na Státní Konzervatoř v Praze,kde jsem studoval tři roky,ale pak díky pracovním povinnostem muselo nastat  roční přerušení  studia.Poté jsem se na Státní Konzervatoř již nevrátil a nastoupil jsem do třetího ročníku konzervatoře Jaroslava Ježka,kterou jsem dokončil  v roce 2002.Během studíí i později  jsem samozřejmě působil v různých kapelách..To Let,Trick or Treat,Mezi Proudy,přišla také spolupráce na natáčení CD s chansonierem Igorem Šebem.V současné době se věnuji pouze jedinému projektu a tím je kapela Eddie Stoilow.


Krom postu bubeníka se věnuji také zvukařské profesi (např..spolupráce s Michalem Pavlíčkem na albu Srdeční záležitosti).Poslední dobou, hlavně během natáčení  CD  Srdeční záležitosti  mne uchvátil zvuk bicích souprav TAMA a tak jsem velmi rád ,že jsem dostal možnost od firmy 3D používat nástroj právě této značky.

Nástrojem ,který nyní používám je Tama  Superstar- Hyperdrive.

http://www.eddiestoilow.com/