Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.3dmusic.cz/www/function.php on line 48
3D Music s.r.o.
Produkty
Novinky
Testy
E-shop
Artists
Podpora a servis
Prodejna (showroom) -> Showroom

Navštivte naši prodejnu a získejte větší přehled!


Provozní doba: Každý pracovní den 8:00-12:30 / 13:00-17:00 hod.

Provozní doba o vánočních svátcích 2023:

 

31.12. zavřeno

 

 

Výběr kvalitního nástroje a jeho nákup není jednoduchá a levná věc, jak by se na první pohled zdálo. Než se rozhodnete pro nákup, doporučujeme zejména u akustických nástrojů a to i včetně el. kytar, vždy vybírat osobně. Zvuk každého nástroje je originál. Čím více přírodního materiálu, jeho kvality a větší ozvučnice, tím větší rozdíly ve zvuku. Pokud se rozhodnete pro některou značku z těch, které dovážíme, využijte naší nabídky a naštivte nás.

Najdete u nás trvalou expozici většiny aktuálních modelů dovážených značek. Více než 150 kytar a baskytar Ibanez a FGN, kolekce akustických kytar španělské výroby ALVARO, bicí soupravy Tama a desítky snare bubínků, metronomy a ladičky Seiko, komba, zesilovače, efekty a bohaté příslušenství ke každé značce.

Vše je připraveno pro vás k vyzkoušení. Získáte absolutní přehled o aktuální nabídce nástrojů a příslušenství vaší oblíbené značky. Nástroje můžete porovnávat mezi sebou nebo s vlastním nástrojem.